Pereiti prie pagrindinio turinio

Masažuokliai buvo kuriami galvojant apie moteris, tačiau juos galima naudoti ir individualiai, ir kartu su partneriu. Nereikėtų pamiršti, kad vyrai taip pat gali mėgautis asmeninio masažuoklio sužadinamu jauduliu.

Ne. Prezervatyvo storis nebūtinai yra susijęs su jo saugumu. Prašome nepamiršti perskaityti informacijos apie prezervatyvų naudojimą.

Vandeniui atsparūs sekso žaislai specialiai sukurti taip, kad juos būtų galima naudoti vandenyje, taip pat ir duše. Įkraunami sekso žaislai yra atsparūs vandens purslams, bet jų nereikėtų nardinti į vandenį.

Kai kurie prezervatyvai „Durex“ tinka analiniam seksui. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite produkto naudojimo instrukciją. Šiuo metu nėra jokių konkrečių gamybos standartų, taikomų analinei sueičiai skirtiems prezervatyvams. Prieš analinę sueitį, užsimovus prezervatyvą, rekomenduojama iš išorės jį sutepti vandens pagrindo arba silikoniniu geliu, taip sumažinama prezervatyvo plyšimo ar nuslydimo riziką. Nepamirškite visada prieš naudojimą perskaityti produkto naudojimo instrukciją.

Aromatizuoti prezervatyvai „Durex“ pirmiausia skirti vaginalinei sueičiai. Tačiau, jie tinka ir oraliniam seksui. Jei prezervatyvą naudojote oraliniam seksui, prieš vaginalinę sueitį rekomenduojame jį pakeisti nauju.

Daugeliui gelio naudojimas su masažuokliu yra tikras atradimas. Gelis padeda masažuokliui sklandžiai slysti kūnu ir užtikrina intensyvesnius pojūčius. Vandens pagrindo geliai „Durex“ puikiai tinka naudoti su visų tipų masažuokliais, juos lengva nuplauti vandeniu.

Iš tiesų, taisyklių nėra. Geriausia atsipalaiduoti, mėgautis ir eksperimentuoti. Jeigu gelį naudojate pirmą kartą, išspauskite nedidelį kiekį ant pirštų galiukų ir švelniai užtepkite intymiose vietose. Gelį galima naudoti ir su prezervatyvu, ir be jo. Jeigu trūksta, visada galima užtepti daugiau.

Ne. Yra daugybė priežasčių sukeliančių moterų makšties sausumą. Taip gali nutikti dėl streso, po gimdymo, dėl tamponų naudojimo ar dėl hormonų koncentracijos svyravimų.

Prezervatyvų efektyvumas naudojant juos vandenyje ir po vandeniu nebuvo tirtas. Naudojant prezervatyvus tokiose situacijose gali padidėti, pavyzdžiui, nuslydimo rizika.

Produkto informacijai išnagrinėti reikia laiko, todėl duomenis apie partijos numerį teikiame tik teisėsaugos institucijoms. O jums galime suteikti kai kurios bendros informacijos. Iš gamybos įrenginių iškeliavę prezervatyvai yra supakuojami transportavimui, o ant „Durex“ paketėlių ir pakuotės yra įspaudžiamas partijos numeris ir tinkamumo naudoti termino pabaigos data. Paprastai siunta iki sandėlių keliauja apie 90 dienų, o iš čia paskirstoma į mažmeninės prekybos vietas. Tinkamumo naudoti terminas parodo laiką, kiek produktas išsaugo ant pakuotės deklaruotas savybes, ir remiasi moksliniais stabilumo tyrimų duomenimis. Įprastai prezervatyvų „Durex“ tinkamumo naudoti terminas yra 5 metai. Šiuo metu vienintelė išimtis yra poliizopreno prezervatyvai „Durex Real Feel“, kurių tinkamumo naudoti terminas yra 3 metai. Pavyzdžiui, jeigu nurodyta tinkamumo naudoti termino pabaigos data yra 2023-05, reiškia, kad prezervatyvai buvo pagaminti 2020 metų gegužės mėn. Greičiausiai į mažmeninę prekybą jie pateko ne anksčiau nei 2020 m. rugpjūčio mėn.

Prezervatyvai „Durex“ diktuoja kokybės standartus visame pasaulyje, nes atitinka ar net viršija visus nacionalinius ir tarptautinius reikalavimus. Mes netgi atnaujinome reikalavimus „Durex“ kokybės simboliui, kad ir toliau liktumėme aukščiau už visus normatyvinius standartus. Štai pavyzdys: pagal tarptautinio standarto reikalavimus, atliekant orinio sprogimo testą, prezervatyvas turi atlaikyti 18 litrų oro tempimą. Bet mūsų reikalavimas yra sutalpinti 22 litrus, o praktikoje prezervatyvai „Durex“ išsitempia taip, kad sutalpina 40 litrų oro.

Kiekvienas prezervatyvas „Durex“ patikrinamas elektroniniu būdu dėl defektų. Atsitiktinis bandinys iš kiekvienos partijos perduodamas išsamesniems kokybės tyrimams. Išmatavus storį ir ilgį, jis tiriamas pučiant orą, taip tikrinant atsparumą plyšimui ir elastingumą (įprastai prezervatyvai „Durex“ sutalpina 40 litrų oro nesuplyšdami). Taip pat atliekamas sandarumo tyrimas su vandeniu. Atsitiktinis bandinys pripildomas vandens, pakabinamas vienai minutei ir susukamas į sugeriamąjį popierių, stebint, ar neprateka. „Durex“ gamyklose kas mėnesį atliekama apie 2 milijonus vandens pralaidumo tyrimų. Jei bent vienas bandinys neišlaikė tyrimo, visa partija pripažįstama netinkama!

Geliai ilgą laiką asocijavosi su homoseksualiais vyrais ir moterų makšties sausumu. Šiuo metu ryškėja tendencija naudoti gelius tiesiog siekiant pagerinti seksą. Geliai gali padėti sustiprinti pojūčius, suteikti malonumo ar tiesiog sudrėkinti. Geliai „Durex“ sukurti tam, kad padėtų mėgautis sekso akimirkomis!

Visur ir bet kur. Daugumą gelių „Durex“ galima naudoti bet kurioje kūno vietoje! Tačiau dilgčiojimą sukeliantis gelis netinka analiniam seksui, nes kai kurių žmonių pojūčiai gali būti kiek stipresni.

Mūsų patirtis prezervatyvų gamyboje daugiau nei 90 metų. Todėl nieko nuostabaus, kad prezervatyvai „Durex“ pirmauja pasaulyje. Visus savo prezervatyvus gaminame tik iš puikios kokybės žaliavų. Kiekvieną prezervatyvą patikrinime elektroniniu būdu dėl skylių ir defektų. Mes taip pat pirmaujame ir inovacijų srityje.