Nesvarbu, ar jūs ir jūsų partneris (-ė) entuziastingai bandote Kama Sutros pozas, ar mieliau renkatės jau išbandytas ir patikimas, yra kelios padėtys, kurias tikriausiai kiekvienas norėtų bent kartą pabandyti.

1. Šuniuko padėtis

Tai puiki padėtis abiem partneriams, populiari dėl labai paprastos priežasties. Ji visiškai nesudėtinga – viena (-as) partnerė (-is) atsiklaupia keturiomis, o kitas įsiskverbia iš nugaros. Šioje padėtyje abu galite kontroliuoti įsiskverbimo gylį ir greitį, o rankos lieka laisvos kitų kūno vietų stimuliacijai. Papildomam jauduliui galite pasitelkti ir sekso žaislus.

2. Šokio ant šlaunų padėtis

Pirmiausia, jums reikės kėdės. Tinka bet kokia kėdė, kad tik būtų pakankamai tvirta ir išlaikytų jus abu. Kitu atveju, viskas gali baigtis rakštimis įvairiose nepatogiose vietose. Viena (-s) iš partnerių atsisėda ant kėdės, o kita (-s) apžergia jį/ją.

Ši padėtis smagi nuogiems, tačiau su trupučiu drabužių, ji gali būti dar seksualesnė ir spontaniškesnė.

Ši padėtis suteikia privalumų sėdinčiam viršuje, nes jis/ji gali kontroliuoti įsiskverbimo kampą, gylį ir greitį.

Tačiau ji tokia pat maloni ir sėdinčiam apačioje, kuriam (-iai) belieka atsilošti ir mėgautis, bei rankomis glamonėti ir stimuliuoti partnerio (-ės) kūną.

3. Greitukas stovint

Ši padėtis vadinama Greituku ne veltui. Sekso padėtis atsistojus gali būti energinga ir jaudinanti, ir dažnai abu partnerius (-ias) atveda link finalo greičiau nei įprastai. Dėl šios priežasties, tai puikus pasirinkimas skubantiems.

Patartina atsistoti prie sienos, kad būtų atrama. Jei esate pakankamai fiziškai stiprūs, galite apsivyti viena arba abiem kojomis partnerio liemenį. Jei fizinės jėgos trūksta, naudokite kėdę ar kitą daiktą pusiausvyrai išlaikyti.

Ši padėtis puikiai tinka spontaniškam seksui už miegamojo ribų ir gali būti puikus sprendimas, jei esate ne namuose arba turite nedaug vietos.

4. Tilto padėtis

Tai senos geros Misionieriaus padėties variacija, gerai pažįstama jogos entuziastams. Tilto padėtis reikalauja šiek tiek lankstumo, bet ją tikrai verta išbandyti.

Misionieriaus padėtyje viršuje esantis partneris turėtų atsilošti ir atsisėsti ant savo kulkšnių, kad apačioje esanti partnerė galėtų pėdomis atsiremti į pagrindą, ant kurio guli, ir pakelti klubus aukštyn, lyg tiltą. Tai puiki padėtis įsiskverbimui.

Šis naujas įsiskverbimo kampas gali sužadinti intensyvią stimuliaciją ir turi papildomą privalumą – tuo pačiu tai puiki mankšta šlaunims bei sėdmenims, sutaupo jūsų laiką, kurį praleistumėte sporto klube!

5. Kaubojės padėtis

Tai dar viena padėtis, kai sekso metu esantis viršuje turi daugiau kontrolės.

Jūsų partnerė apžergia jus per kelius sulenktomis kojomis, veidu į priekį. Dalis svorio gali būti kompensuojama šiek tiek atsilošiant atgal arba pirmyn bei remiantis rankomis.

Kai jūs viršuje, galite padėti savo partneriui atitolinti orgazmą sulėtindama tempą. Lėtesnis tempas taip pat gali padidinti ir jūsų orgazmo intensyvumą.

Jeigu jau įgudote su šiomis padėtimis ir esate pasiruošę naujiems iššūkiams, čia rasite daugiau pažengusiems skirtų sekso padėčių, kurias galbūt norėsite įtraukti į savo repertuarą.