Kur yra jūsų seksualumo „karštasis taškas“?

Geram seksui reikia ne tik varpos ir makšties.

Daugelis iš mūsų pamiršta, kad erogeninių zonų yra visose mūsų kūno vietose ir nuostabu, kad šie „karštieji taškai“ panašūs tiek pas vyrus, tiek pas moteris. Kitą kartą apšilinėdami, pabandykite patyrinėti kiekvieną partnerio (-ės) kūno centimetrą.

Jeigu jūs jaučiate, kad kai kurios svarbios vietelės lieka nepastebėtos, gera mintis būtų palikti šį įrašą atidarytą savo kompiuteryje, kai išvažiuojate apsipirkti...

Pradėkime. Štai 8 erogeninės zonos, kurias turite žinoti.

1. Lūpos

Daugeliui žmonių viskas prasideda nuo bučinių, todėl susitelkite į partnerio lūpas šiek tiek ilgiau. Tai padės parteriui (-ei) apšilti ir įsijausti mintimis.

Pabandykite tai: lėtai bučiuokite partnerio (-ės) lūpas ir švelniai braukite liežuviu per jo (-s) lūpas – jei partneris (-ė) gerai reaguoja, pabandykite čiulpti ir jo (s) apatinę lūpą.

Arba tai: glamonėkite ir masažuokite jo (-s) lūpas savo lūpomis, pabandykite žaismingai prispausti jas vieną prie kitos, švelniai kandžioti ar net glostyti nykščiu.

2. Kaklas ir raktikauliai

Kaklo šonuose ir ant sprando yra daug nervų galūnėlių. Švelnaus prisilietimo šiose vietose kai kuriems žmonėms pakanka aistrai įžiebti.

Pabandykite tai: bučinius į kaklą keiskite švelniais įkandimais – šis kontrastas itin jaudina. Jei partneriui (-ei) patinka, galite pridėti ir šiek tiek šiurkštumo, kandžiodami ir čiulpdami.

Arba tai: pabandykite liežuviu braukti nuo duobutės iki kaklo.

3. Ausys

Vieniems seksualiausia ausies dalis yra spenelis, kitiems – aistrą įžiebia saldžių žodžių šnabždėjimas. Ausų glamonės tinka ne kiekvienam, todėl jei jūsų mylimasis (-oji) turėjo nemalonios patirties su pokštais, kai į ausį kišamas drėgnas pirštas, tai gali priversti susigūžti. Todėl pirmiausia pasidomėkite tuo.

Pabandykite tai: pakutenkite pirštais savo partnerio (-ės) ausies kraštelį, taip lyg užkištumėt plaukų sruogas už ausies.

Arba tai: bučiuodami jo (-s) kaklą, judėkite aukštyn, lengvai kvėpuodami prie ausies ir čiulpdami ausies kraštelį.

4. Plaukuota galvos dalis

Ne veltui tie nedideli dygliuoti galvos masažuokliai tapo tokie populiarūs. Bet dvi poros rankų visuomet geriau nei viena.

Pabandykite tai: pradėkite žaisti su partnerio (-ės) plaukais ir pereikite prie galvos odos masažo nykščiu ir pirštų pagalvėlėmis. Kad atmosfera įkaistų, švelniai braukite nagais per galvos odą , tai gali būti išties labai malonu.

Arba tai: prispauskite pirštų kauliukus arba švelniai suspauskite viršutinėje kaklo dalyje prie plaukų linijos. Tai puikiai nuima įtampą.

5. Vidinė riešo pusė

Vidinė riešo pusė yra vieta, kurią liečiame ne dažnai, todėl ji gali būti labai jautri.

Pabandykite tai: sėdėdami priešais partnerį (-ę) (tinka ir prie stalo), užmegzkite su juo (-a) akių kontaktą, švelniai paimkite jo (-s) riešą į ranką ir kitos rankos nykščiu braukite per vidinės riešo pusės vidurį.

Arba tai: preliudija vyksta ne tik miegamajame – kai kitą kartą eisite kartu ir laikysitės už rankų, nykščiu paglostykite vidinę riešo pusę. Gali būti, kad namo grįšite trumpesniu keliu, nei planavote...

6. Speneliai

Speneliuose yra daugybė nervų galūnėlių ir jie yra viena iš jautriausių kūno vietų. Apie spenelius dažnai pamirštama, kai kalbama apie vyrus, tačiau kai kurių vyrų speneliai yra neįtikėtinai jautrūs.

Pabandykite tai: pirštais vedžiokite aplink spenelius ir švelniai juos bučiuokite. Pradėkite nuo lengvų glamonių ir sužinokite, kas patinka jūsų partneriui (-ei).

Arba tai: jeigu norite lėtos preliudijos, pradėkite švelniai pūsdami į spenelius, kol jūsų partneris (-ė) užsinorės daugiau. Po to pereikite prie ilgų lyžtelėjimų, liežuvio sukimo ratu.

7. Sėdmenys

Sėdmenyse yra milijonai nervų galūnėlių. Būkit žaismingi!

Pabandykite tai: apdovanokite savo partnerį (-ę) ilgu nugaros masažu ir kai baigsite masažuoti apatinę nugaros dalį, pereikite prie sėdmenų, kad įkaitintumėte atmosferą.

Arba tai: kai užsiimate oraliniu seksu, suspauskite partnerio (-ės) sėdmenis, kad parodytumėte, jog tuo mėgaujatės. Kai kuriems žmonėms sekso arba preliudijos metu patinka išdykėliški pliaukštelėjimai per sėdmenis, tai juos tikrai įkaitina.

8. Pėdos

Jeigu kada turėjote tikrai gerą pedikiūrą arba pėdų masažą, tuomet suprantate, apie ką kalba.

Pabandykite tai: kai masažuojate partneriui pėdas, pasilenkite ir įžūliai įsidėkite vieną ar du jo pirštus į burną.

Arba tai: kutenkite, bučiuokite ir švelniai gnaibykite pėdų odą ir pirštus arba įtrinkite juos masažo geliu, pavyzdžiui, „Durex 2in1“.

Tiesa, jog kiekvienas mėgsta būti liečiamas skirtingai, ir tai, kas vieną žmogų įkaitina, kitą – gali atvėsinti. Tačiau dėmesys skirtingoms jūsų mylimojo (-sios) kūno vietoms gali padėti atrasti slaptus „karštuosius taškus“.

Norite daugiau? Mes neaprašėme visiems akivaizdžių vietų, tokių kaip vidinės šlaunų dalys, dubens sritis, varpa ir makštis, bet turime daug kitų patarimų apie gerą oralinį seksą ir glamones rankomis, jei jums būtų įdomu.