Daugumai porų ir vienišiams sekso žaislai siejasi su įprasta ir malonia seksualine patirtimi. Bet jų nebandžiusieji gali jaustis suglumę, nežinodami, nuo ko pradėti.

Šiame straipsnyje papasakosime viską apie vibratorius ir varpos žiedus, kad galėtumėte nuspręsti, ar norite praturtinti savo patirtį kažkuo įdomiu.

Mūsų asortimento apžvalga

Turbūt geriausia vieta pradėti, tai mūsų interneto svetainė, kurioje galite susipažinti su sekso žaislų asortimentu. Čia rasite viską – varpos žiedus, vibruojančius masažuoklius, sekso žaislus moterims, sekso žaislus poroms ir net patarimus kaip juos naudoti.

Aptarkite įvairias galimybe su savo partnere (-iu) ir atraskite, kas užvaldo jūsų fantaziją. Vien šnekučiuotis bus smagu ir tai, greičiausiai, jus suartins.

Kai nuspręsite, ką norėtumėte išbandyti, greitai suprasite, kad pirkti sekso žaislus elektroninėje ar erotinių prekių parduotuvėje paprasta ir diskretiška. „Durex“ savo produktus supakuoja į paprastas bendrąsias pakuotes, todėl nereikia nerimauti dėl iš nuostabos kilstelėjusių paštininko/pasiuntinuko antakių.

Masažas ir vibracijos

Masažiniai ir vibruojantys sekso žaislai itin populiarūs. Puikus pasirinkimas pradedantiesiems – švelnus vibruojantis masažuoklis „Durex Vibe Bullet“. Specialiai suprojektuotas, kad tilptų delne, lengvai valdomas, suteikia malonius pojūčius bet kurioje kūno vietoje.

Vibracijos sukelti pojūčiai skiriasi nuo tų, kuriuos suteikia jūsų partnerio (-ės) rankos ar varpa preliudijos ir akto metu, bet daugelis sutinka, kad tai gali būti net efektyvesnis būdas pasiekti orgazmą.

Sekso žaislai neturi būti per daug sudėtingi konstrukcijos ar naudojimo prasme, būtent todėl visi mūsų suaugusiųjų sekso žaislai yra intuityvūs ir lengvai valdomi. Kur reikia, pridedamos baterijos, kad galėtumėte pradėti naudoti iškart po išpakavimo.

Varpos žiedai

Varpos žiedai - tai dar viena galimybė, kurią galite išbandyti. Varpos žiedai, pavyzdžiui, „Durex Pleasure Ring“, uždedami ant varpos pagrindo arba aplink varpą ir sėklides, kad apribotų kraujo tėkmę ir erekcija truktų ilgiau. Kai kurie varpos žiedai, pavyzdžiui „Durex Little Devil“ ir „ Durex Vibrations“, dar ir vibruoja, taip sustiprindami abiejų partnerių patiriamą malonumą.

Intymaus komforto geliai sustiprina malonumą

Tikimės, kad tai bus stimulas apie daug ką pagalvoti. Atminkite, kad su sekso žaislais visada reikia naudoti tinkamą intymaus komforto gelį, pavyzdžiui, „Durex 2in1 Guarana“ su gvaraninių paulinijų ekstraktu (jį saugu naudoti su sekso žaislais, bet ne su prezervatyvais). Daug intymaus komforto gelių „Durex“ tinka naudoti ir su sekso žaislais, ir su prezervatyvais (perskaitykite pridedamas instrukcijas) bei gali paversti žaidimą - vienumoje ar su partnere (-iu) – malonesniu. Išbandykite įvairius gelius ir atraskite savo mėgstamiausią.

Nesvarbu, turite porą, ar esate vienišius (-ė), sekso žaislai tikrai gali suteikti pramogą miegamajame -tad kodėl nepamėginus vieno ar kito ir nepažiūrėjus, kaip sekasi?

RB-M-01604