Tie, kurie tai patyrė, žino, kad plyšęs prezervatyvas gali visiškai sugadinti tą momentą.

Ir nesvarbu, kokios karštos ir nuotykių kupinos jūsų intymios akimirkos, prezervatyvas niekuomet nenusmuks, jei jį naudosite teisingai. Čia apie tai, kaip išsaugoti jūsų prezervatyvą, o kartu ir aistrą.

Patikrinkite prezervatyvo tinkamumo naudoti datą

Jeigu esate užsivedę, o vienintelis prezervatyvas, kurį turite yra tas, kurį seniai buvote pamiršę ir įkišę į stalčiaus gilumą – patikrinkite jo tinkamumo naudoti datą.

Žinome, kad tai paskutinis dalykas apie kurį norėtųsi galvoti įkarštyje, bet tinkamumo data nurodoma ne veltui. Juk nevalgote pasibaigusio galiojimo maisto, tad kodėl turėtumėte rizikuoti savo sveikata bei ateitimi dėl nebetinkamo naudoti prezervatyvo?

Koks yra prezervatyvų tinkamumo naudoti terminas? Prezervatyvus „Durex“ tinka naudoti 5 metus. Faktas, kad pasibaigus tinkamumo terminui, prezervatyvas nebebus toks veiksmingas ir yra tikimybė, kad plyš.

Prie to paties, papildyti prezervatyvų atsargas galite net ir dabar.

Prezervatyvus laikykite tinkamai

Kaip ir jūsų mėgstamas gėrimas, taip ir prezervatyvai turėtų būti laikomi vėsioje, sausoje vietoje. Jeigu paliksite juos įkaitusiame automobilyje ar ant naktinio stalelio, kurį pasiekia tiesioginiai saulės spinduliai, jų medžiaga gali tapti lengviau pažeidžiama.

Norėdami įsitikinti, kad prezervatyvai gerai apsaugoti, suraskite tinkamą vietą miegamajame, kur juos galite saugiai padėti.

Jeigu prezervatyvą nešiojatės piniginėje, nepalikite jo ten per ilgai, nes trintis nuo atidarymo ir uždarymo gali pabloginti latekso kokybę.

Gelis padeda išvengti plyšimo

Jei šiek tiek trūksta drėgnumo apačioje, tai gali būti ne tik nekomfortiška, bet ir sukelti prezervatyvo plyšimą.

Kad nesugadintumėte prezervatyvo, naudokite intymaus komforto gelį arba rinkitės prezervatyvus, kurie jau yra suvilgyti geliu, pavyzdžiui, „Durex Extra Safe“. Norėdami sužinoti, kokiu gelio kiekiu sutepti prezervatyvai, ieškokite lašo formos piktogramos pakuotės priekyje.

Gelis saugos prezervatyvą nuo trinties, dėl kurios jis gali plyšti, o jūs ir jūsų partneris (-ė) galėsite nesivaržydami ir be nerimo mėgautis veiksmu. Gelis taip pat padeda daugeliui moterų sekso metu jaustis geriau.

Tačiau, jeigu sekso metu trintis jums patinka, bet norite jaustis saugūs, pabandykite prezervatyvus su briaunelėmis ir gumburėliais, jie suteiks jums papildomų pojūčių.

Pasirinkite tinkamą dydį ir tipą

Prezervatyvai, kaip ir sportiniai bateliai, būna įvairių dydžių, kad jaustumėtės patogiai. Kokio dydžio jums reikia? Ieškokite apskritimo formos piktogramos, kuri nurodo dydį, ir raskite jums labiausiai tinkančius.

Kaip stipriai turėtų būti prigludęs prezervatyvas? Ne taip stipriai, kad jaustumėte trintį ir tempimą, nes gali įtrūkti arba plyšti. Jeigu jūsų naudojami prezervatyvai ne pilnai dengia varpą, pabandykite prezervatyvus „Durex Invisible XL“.

Taip pat, prezervatyvas gali neatlikti savo funkcijos ir nuslysti, jeigu nepakankamai priglunda. Jeigu nežinote, koks prezervatyvo dydis ar tipas jums labiausiai tinka, išbandykite kelias skirtingas jų rūšis ir suprasite, su kuriais jaučiatės geriausiai.

Prezervatyvo paketėlį atidarykite atsargiai

Turbūt kiekvienas esame matę tuos stileto formos merginų nagus, kurie yra išties aštrūs, prezervatyvą taip pat gali pažeisti žiedai ir auskarai, todėl būkite itin atsargūs jį užmaudami.

Ir, tikriausiai, savaime suprantama, kad prezervatyvų paketėliai nėra skirti atidarinėti dantimis.

Prezervatyvą užsidėkite teisingai

Prezervatyvas nebus efektyvus, jeigu jį uždėsite netinkamai. Neskubėkite ir gerai užmaukite prezervatyvą, kad sumažintumėte plyšimo ar nuslydimo riziką. Beje, prezervatyvą mauti tamsoje – ne itin gera mintis. Jūs turite matyti, ar viską darote gerai...

Norėdami tinkamai uždėti prezervatyvą, pirmiausia, smiliumi ir nykščiu suspauskite spenelio formos galiuką, kad jame neliktų oro, o kita ranka jį užmaukite. Svarbu nepamiršti palikti šiek tiek laisvos vietos prezervatyvo viršuje, kad nesusidarytų pučiamo baliono efektas po ejakuliacijos ir prezervatyvas neplyštų.

Jeigu nerimaujate, esate pernelyg susijaudinęs ir dreba rankos (tai nutinka net labiausiai patyrusiems), paprašykite, kad jūsų partnerė (-is) jums padėtų. Viena komanda, vienas tikslas.

Taip pat, niekada nenaudokite dviejų prezervatyvų vienu metu. Kad tai geriau apsaugo yra tik mitas, tačiau iš tiesų efektyvumas netgi sumažėja.

Norite sužinoti daugiau apie seksą su prezervatyvais? Jeigu vis dar nerimaujate, ar viską darote gerai, čia rasite 7 žingsnių vadovą, kaip užsidėti prezervatyvą.